Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Brune për një ditë”, gazetarja shqiptare ndryshon ngjyrën e flokëve sa hap e mbyll sytë

Postuar: 16/05/2018 - 16:45

Eni Vasili përveçse një gazetare e suksesshme, është edhe një nga figurat më të konsoliduara të ekranit shqiptar. Duke e cilësuar emisionin e saj si emision i publikut, “pa shumë salltanete brendesh dhe rrobash alta moda” dhe me qëllim të vërtetën objektive, gazetarja e njohur ka arritur të fitojë shumë dashamirësi në publik.

Edhe pse këtë javë çështja më e debatueshme ishte dalja e audio përgjimëve të Agron Xhafës, vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafa, Eni përveç se me të ftuarit, ka tërhequr vëmendjen edhe me ngjyrën e flokëve.

Me të ftuar të ndryshëm por me të njëjtën tematikë, Eni brenda një dite ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Siç duket në foton e mëposhtme, fillimisht ajo është prezantuar me flokë të errëta, që për gazetaren nuk ka zgjatur më shumë se një ditë.

Ajo teksa prezantonte emisionin e rradhës, dhe të ftuar kryesor kishte ish kryeministrin Sali Berisha, ka befasuar ndjekësit e rregullt me flokët e saj, më të hapura.

 

Si duket për gazetaren e njohur, të qënit brune nuk ka zgjatur më shumë se një ditë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2018 - 20:54

Bankierët kanë vendosur kufirin e pasurisë. Sipas Bloomberg, bankierët kanë thënë se nëse nuk ke të paktën 25 milionë dollarë për të investuar, nuk mund të quhesh dot i pasur. Me 25 milionë $ mund të flesh i qetë edhe nëse bursa ka luhatje të papritura.

Postuar: 24/05/2018 - 20:37

Jemi mësuar që këngëtaren Miriam Canin ta shohim me flokë të gjate dhe bionde si gjithmonë, por as ajo nuk i shpëtoi trendit të fundit: Prerja e flokëve shkurt.

Postuar: 24/05/2018 - 20:17

Bashkëshortja e sulmuesit argjentinas, Mauro Zarate, i cili aktualisht është pjesë e Velezit, i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e bërë.

Postuar: 24/05/2018 - 19:08

Një asistente e re produksioni, mendoi se kishte arritur punën e ëndrrave të saj, kur në verën e vitit 2015, filloi punën në “Going In Style”, një komedi bankare me

Postuar: 24/05/2018 - 19:05

E ftuar në “Top Show Magazine”, këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila ka jetuar e punuar për disa vite në Greqi, është shprehur se në vendin fqinj ka punuar edhe më k

Postuar: 24/05/2018 - 15:16

Një nga artistët shqiptare më të njohura Eneda Tarifa, është njëra ndër VIP-at, që herë pas herë nxjerr në rrjetet sociale foto e cila tregon vajzën e saj Aria. 

Postuar: 24/05/2018 - 15:08

Ditët e fundit po përflitet se Alfio dhe Indriti do të nisin një tjetër projekt në Tv Klan.