BREAKING NEWS

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon kur do të hapen të gjitha bizneset

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon
x

Gossip

“Budallaçkë, na shpife”, komentuesja ‘si lë gjë pa thënë’ se pozoi gjysmë e zhveshur, moderatorja shqiptare ‘i mbyll gojën’

“Budallaçkë, na shpife”, komentuesja ‘si lë

Moderatorja Aulona Musta ka vendosur të ndajë së fundmi një tjetër detaj nga trupi i saj, qukat në kurriz.

Duke pozuar gjysmë e zhveshur me shpinë, Aulona Musta ka treguar me krenari një foto të nishaneve në kurriz, por një ndjekëse ka shpërthyer ndaj saj, duke e cilësuar një veprim të turpësh.

Postimi i Aulona Mustës dhe komentet.

“Te them nje gje une ty,se ti me te vertet qe je nje budallacke e pa pare,nuk kam pare nje injorante si puna jote,ti don te ekspozosh veten tende dhe nxjerr gjdo dite budalliqe pa fund,na shpife pz me injorancat e tua,lere se pastaj as bukuri nuk ke kund qe te thojme ah cfare femre,me vjen keq por mos nxjerr gjdo dit budalliqe qe te shohim se na u merzite duke te pare”,- shkruan ndjekësja në rrjete sociale.

Por, edhe moderatorja Musta ka një përgjigje për të tilla komente, dhe nuk nguron t’ja kthejë me  ironi: “Tani ti je zoti burre? Apo zonja gru? Qe te di kujt ti drejtohem, jo per gje…Apo je Zoti Gru? Apo Zonja Burre?”

“Budallaçkë, na shpife”, komentuesja ‘si lë