Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bukuroshja Melissa Satta tregon format perfekte në Ibiza me bashkëshortin Boateng

Postuar: 14/06/2018 - 15:09

Është koha për pushime për Satteng që edhe këtë vit kanë zgjedhur Ibizën për pushimet e tyre në plazh. Në formë të shkëlqyer Melissa I dedikon disa postime bashkëshortit të saj që ndodhet shumë pak larg saj.

I ulur në një shezllon në krah të modeles, relaksohet edhe Boa që shfaqet biond. Mbrëmjeve cifti zbavitet në lokalet rreth zonës, duke dokumentuar gjithçka me foto në Instagram.

C_2_fotogallery_3088672_3_imageC_2_fotogallery_3088672_1_imageC_2_fotogallery_3088672_2_imageC_2_fotogallery_3088672_4_imageC_2_fotogallery_3088672_8_imageC_2_fotogallery_3088672_12_imageC_2_fotogallery_3088672_13_imageC_2_fotogallery_3088672_14_imageC_2_fotogallery_3088672_15_image

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/05/2019 - 11:15

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe pedagogia Grida Duma është fotografuar me funksionarin e lartë të BE-së, zotin Andrea Mogni, këshilltar i lartë Ekonomik në BE dhe akademik në në Universitetin Saint-Louis,

Postuar: 25/05/2019 - 10:52

Një gazetar i medias rozë duket se ka shkuar shumë larg për të zbuluar lidhjen e Fatmës dhe Alfio

Postuar: 25/05/2019 - 09:43

Prej disa kohësh janë duke qarkulluar zëra se Jonida Maliqi mund të jetë në një lidhje me aktorin

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

Capital T njihet për bamirësitë që bën për njerëzit në nevojë dhe në Muajin e Shenjtë të Ramazani

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, &l

Postuar: 24/05/2019 - 21:42

 Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publik