Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Burrë e grua mish e thua”/ Aulona Musta foto me bashkëshortin: Vetëm këto këmbët po më lodhin

Postuar: 19/09/2018 - 15:29

Mjafton një foto e moderatores Aulona Musta që rrjeti të vlojë nga komentet. Të gjithë e dimë pasionin e Aulonës dhe bashkëshortit të saj Tomi për palestrën, e duhet pranuar se trupat e të dyve janë shumë në formë.

Ndërsa Aulona ndan gjithmonë foto nga aktiviteti i saj sportiv, madje shpesh jep dhe këshilla.

Por kësaj rradhe Aulona nuk ka pozuar vetëm.

"Nga krahët i jam afruar goxha, vetëm këto këmbët po më lodhin, s’po i bëj dot si të atij. Burrë e grua mish e thua, ose burrë e grua, muskul e definim”, shkruan Aulona, e cila mesa duket ia ka vendosur qëllim vetes të arrijë muskuj si të burrit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 23:38

Mbrëmjen e kaluar në “Brit Awards” nuk u komentua vetëm Dua Lipa për pamjen rrëzëllitëse, por edhe babai i saj Dukagjin Lipa.Ky i fundit shpeshherë është cilësuar nga fansat e këngëtares si një mashkull sh

Postuar: 21/02/2019 - 20:59

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 21/02/2019 - 18:17

Trashëgimtarja e Karl Lagerfeld, themeluesit të Chanel, i bënte sot atij homazhet nga faqja zyr

Postuar: 21/02/2019 - 17:06

Klea Huta dhe Elgit Doda ishin të ftuar mbasditen e djeshme në emisionin ‘Rudina’.

Postuar: 21/02/2019 - 16:51

Ai është një ndër reperët shqiptar që ka arritur të bëhet shumë shpejtë pjesë e tregut muzikore s

Postuar: 20/02/2019 - 20:19

Nga momenti i parë që bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë, Klea Huta dhe Elgit Doda u shndër

Postuar: 20/02/2019 - 15:45

Prej disa kohësh është përfolur se gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi ka një vajzë me një