BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“Burri ka hequr dorë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon kush fshihet pas fotove të saja provokuese

“Burri ka hequr dorë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare

Këngëtarja Ledina Çelo tërheq gjithmonë vëmendjen me foto provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Me një trup për t’u pasur zili, Ledina ka pozuar me bikini nga pushimet duke na treguar se vitet janë thjesht numra për të.

Këngëtarja rrëfeu për “Pushime On Top” se në disa raste, këto foto ia bën e bija.

“Burri ka hequr dorë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare

“Burri njëherë ka hequr dorë. Tani mu rrit edhe goca. Dje madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë. Sa i dhashë një çokollatë, uuuhh tha, të bëj dhjetë’. Vajza është e shumëllojshme, nuk po e kuptoj me thënë të drejtën gocën. Por, e shoh që ka më shumë nuancën këtej nga arti. Çuni është komplet nga babi”, tha Ledina.

“Burri ka hequr dorë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare

“Burri ka hequr dorë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare