BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

 “Burri që do doja të përqafoja gjithmonë”, Sara i bën dedikimin special Ledrit për ditëlindje dhe zbulon si e thërret me përkëdheli

 “Burri që do doja të përqafoja gjithmonë”,

Ditën e stome reperi i njohur Ledri Vula ka festuar ditën e lindjes, ndërsa urimin më të veçantë duket se e ka marrë nga partnerja e tij, Sara Hoxha.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke kaluar momente të bukura me Ledrin, ndërsa shkruan se ai është burri që do të donte të përqafonte gjithmonë në zemrën e saj.

“Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo. Gëzuar ditëlindjen burrit që do doja të përqafoja përgjithmonë në zemrën time #Culi”- ka shkruar Hoxha krah fotos ku shfaqet duke puthur Ledrin.

 “Burri që do doja të përqafoja gjithmonë”,

Më të lexuarat