BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Gossip

“Burrin e kam shumë të mirë”/ Greta Koçi publikon videon epike dhe flet hapur për jetën e saj private: I kemi kryer të gjitha adetet familjare, tani po...

“Burrin e kam shumë të mirë”/ Greta Koçi

Këngëtarja Greta Koçi përmes një interviste para disa kohësh konfirmoi se është e martuar dhe shumë e lumtur. Këngëtarja jeton në Austri me bashkëshortin e saj, të cilit nuk dëshiron t’ia zbulojë identitetin pasi nuk do ta “ngatërrojë” jetën personale me atë profesionale.

Tashmë që gjithçka është tejet e hapur për publikun, Greta si rrallëherë ka bërë një dedikim për burrin e saj. Ajo ka zgjedhur videot gazmore në TikTok për të treguar se bashkëshortin e ka “shumë të mirë.”

“Më pëlqejnë të gjitha. Burrin e ka shumë, shumë të mirë,”-dëgjohet në sfond në videon e këngëtares.

“Po jetoj në Vjenë, e kam zyrtarizuar çështjen e zemrës. Tashmë jam e martuar dhe jetoj me bashkëshortin tim. Jam shumë e lumtur, është një fazë e jetës ku jam shumë e qetë. Po shijoj çdo moment, transferimi këtu më ka bërë të ndihem mirë, po jetoj jashtëmase e qetë. Është fazë për tu shijuar. Djali bën jetën e vet këtu, por është me origjinë shqiptare. Doja ta mbaja të fshehtë dhe do ta mbaj gjithmonë të fshehtë, sepse është private. Edhe pse unë jam njeri publik, për sa kohë bashkëshorti im nuk është, nuk ka pse të përfshihet në profesionet e gruas dhe të bëhet publik pa arsye. Duke qenë person publik njerëzit kanë të drejtë të dinë që jam e lumtur dhe e zyrtarizuar. Në Shqipëri udhëtoj shpesh, edhe për shkak të punës, por jeta ime është në Vjenë. Janë kryer të gjitha adetet familjare. Nuk jam veshur nuse. Tashmë jam e martuar dhe të pasurit fëmijë është pjesë e planeve të mia, e afërt madje. Jo nuk po e mbaj të fshehtë, por s’jam akoma shtatzënë, kur ta sjellë Zoti”, -u shpreh Greta Koçi në një intervistë disa kohë më parë.

Më të lexuarat