Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Burrit tim i ngrihet shyqyr Zotit”, moderatorja e njohur shqiptare sherr me ndjekësen: E ndyrë, je dhe grua me fëmijë (FOTO)

Postuar: 19/07/2019 - 22:35

Mesa duket ndjekësit nuk kanë ndërmend t’i ndahen Aulona Mustës dhe as kjo e fundit s’ka ndërmend t’i lërë pa përgjigje.

Së fundmi në disa foto që moderatorja ka publikuar së bashku me partnerin e saj njëra nga ndjekëset ka komentuar mënyrën se si del ky i fundit në foto.

Sigurisht që Aulona Musta s’e ka lënë pa përgjigje, masdje bisedën e plotë me ndjekësen e ka publikuar në Instastory ku krahas saj shkruan: Siç ka thënë edhe Sokrati, nuk ka njerëz të mirë dhe të këqinj, ka njerëz të ditur dhe të paditur.

Biseda mes moderatores dhe ndjekëses

Ndjekësja: Burrit tënd i është ngritur, duket që nga larg

Aulona: PO shyqyr Zotit, vazhdon t’i ngrihet, s’kemi kshu problemesh

Ndjekësja: Sa e ndyrë që je pz, je edhe nënë me fëmijë

Aulona: Zemra, prandaj jam bërë grua me fëmijë se i ngrefet burrit…

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt