Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bushpepa për Eleni Foureiran: Nuk fliste mirë shqip, na kërkoi….

Postuar: 17/05/2018 - 13:47

  Eugent Bushpepa, i ftuar mbrëmë në Top Show ka folur për eksperiencën e tij në Eurovision dhe për marrëdhëniet me 2 kolegët e tjerë shqiptarë, Elenin dhe Ermalin.

Këngëtari ndër të tjera, foli edhe për momentin kur u takua me Eleni Foureiran dhe për foton e famshme ku bënë shqiponjën.

Bushpepa  tregoi se Eleni për fat të keq nuk fliste mirë shqip, ndaj gjatë periudhës që kanë qëndruar në Lisbonë u ka kërkuar që me të, të komunikojnë në gjuhën shqipe.

“Eleni për fat të keq nuk dinte të fliste mirë shqip. Na kërkoi që të flisnim shqip që të mësohej pak me gjuhën”, shprehet Bushpepa.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2018 - 11:15

Ajo është një nga njerëzit më të famshëm në planet. Por duket se një karrierë në botën e muzikës nuk është e mjaftueshme për Queen Bey e cila thuhet se ka blerë një kishë në New Orleans.

Postuar: 21/05/2018 - 08:39

Sokol Balla është një ndër gazetarët më të suksesshëm në media. Por padyshim që askush nuk e njeh vëllain e tij më të vogël.

Postuar: 21/05/2018 - 08:28

Gugu është një ndër këngëtaret më të komentuara në media për shkak të deklaratave të saj. Ndërsa pak ditë më parë ajo bëri me dije për fansat se është në pritje të ëmbël.

Postuar: 21/05/2018 - 07:21

Me rolin e tij si “Bamsi”, në serialin super të ndjekur “Ertugrul”, aktori turk Nurettin Sönmez është kthyer në një nga të preferuarit e publikut.

Postuar: 20/05/2018 - 22:34

Moderatori i njohur Rudi Hizmo, ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer për herë të parë publikisht tërheqjen që ka ndaj deputetes demokrate Grida Duma.

Postuar: 20/05/2018 - 21:48

Ditën e djeshme, miliona njerëz nga e gjithë bota ndoqën ceremoninë e martesës së Princit Harry dhe Meghan Markle.

Postuar: 20/05/2018 - 20:54

Foto e zhveshur në dush. Poza seksi dhe provokuese me një trup përrallor.