BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

Buzëqeshja që vlen sa 1000 fjalë/ “Zbërthehet” gjuha e trupit e Kate Moss gjatë dëshmisë në gjyqin Depp-Heard

Buzëqeshja që vlen sa 1000 fjalë/ “Zbërthehet”

Një eksperte e gjuhës së trupit ka bërë disa komente lidhur me dëshminë që supermodelja Kate Moss dha së fundmi në gjyqin Depp-Heard.

Gjatë fjalës së saj, 48-vjeçarja rrëzoi pretendimin e aktores Amber Heard, e cila tha se Depp ka shtyrë nga shkallët Moss vite më parë.

Ekspertja e gjuhës së trupit, Judi James ka analizuar lëvizjet në fytyrën dhe shprehitë e Moss-it. James theksoi se Moss e ka përzemër Depp, pavarësisht se më herët supermodelja pretendoi se e ka vuajtur për vite ndarjen me aktorin.

Nga ana tjetër, James u ndal edhe te vështrimi i Heard-it gjatë gjithë dëshmisë, e cila sipas saj dukej “mjaft i parëndësishëm”.

Teksa u pyet: “A e njeh Johnny Depp?”, Moss pati një buzëqeshje të lehtë në fytyrë dhe më pas tha: “Po”.

“Kate të jep përshtypjen se është e sjellshme, duke buzëqeshur ëmbël dhe duke kërkuar falje kur flet me avokatin por dhe kur ndërpritet prej tij”.

Depp dhe Moss konsideroheshin si “yjet” e Hollivudit kur ata u lidhën nga viti 1994 deri në 1998.

Gjatë dëshmisë së Heard, aktorja pretendoi se Depp e shtyu Moss një herë nga shkallët. Mirëpo supermodelja tha se Depp nuk e ka shtyrë kurrsesi nga shkallët.

Madje, gjatë një udhëtimi në Xhamajka- ku Moss rrëzohet aksidentalisht- supermodelja tha se Johnny erdhi menjëherë për ta ndihmuar dhe u kujdes për të.

Më të lexuarat