Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Buzët, mollëzat janë ribërë me botox? Moderatorja i jep fund fjalëve, puth aktorin Gabriel Grako live në emision

Postuar: 13/11/2019 - 19:38

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje kirugjikale në fytyrë.Ai ishte i ftuar në programin e moderatores së njohur Barbara d’Urso  për promovimin e librit të tij më të ri “Andata e ritorno” .

Moderatorja nuk e la pa prekur pjesën nëse ai kishte ndërhyrë në fytyrën e tij dhe nëse ishin të vërteta thashethemet.

“Unë jam para Gabrielit dhe për ta vërtetuar që ai nuk ka kryer ndërhyrje do ta puth”, është shprehur Barbara.

Grako pranoi dhe ata u puthën para publikut

"Buzët, mollëzat nuk janë ribërë, Gabriel Garko nuk është ribërë” u shpreh moderatorja pas puthjes.

Gjithashtu aktori është komentuar edhe për një unazë që mbante në gisht, ku nxiti thashetheme për një martesë të mundshme.

"Unaza ka qenë objekt i një zhurme të madhe. Pse e hoqa? Sepse ata më zemëruan. Megjithatë, unë jam akoma i dashuruar, edhe pse ende duhet të kuptoj se çfarë është në të vërtetë dashuria. Ju nuk keni pse të idealizoni marrëdhëniet. Sidoqoftë, personi tjetër nuk e ka hequr unazën”, është shprehur ylli italian.

Por ai akoma nuk e ka bërë publike lidhjen e tij me vajzën fatlume.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 19:36

Humoristi i mirënjohur shkodran Gëzim Kruja ka mbushur ditën e djeshme 80 vjeç.

Postuar: 14/12/2019 - 17:51

Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka dhuruar 3 mijë dollarë në “Fundjavë Ndryshe, për të nd

Postuar: 14/12/2019 - 15:53

Dikur ajo ishte një ndër këngëtaret më të dashura.

Postuar: 14/12/2019 - 14:33

Kryeministrja e re e Finlandës, Sanna Marin, ka tërhequr vëmendjen në Samitin e BE-së.

Postuar: 14/12/2019 - 14:00

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputetin Mar

Postuar: 14/12/2019 - 13:41

Në filmin ‘Falco’ të Bes Kallakut, bënin pjesë një kast e njohur aktorësh dhe persona