BREAKING NEWS

Vendimi më i fundit/ Udhëtimi drejt Greqisë, Policia del me njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që duan të kalojnë kufirin: Nesër hyjnë në fuqi masat e reja

Vendimi më i fundit/ Udhëtimi drejt Greqisë, Policia del me
x

Gossip

Buzët, mollëzat janë ribërë me botox? Moderatorja i jep fund fjalëve, puth aktorin Gabriel Grako live në emision

Buzët, mollëzat janë ribërë me botox? Moderatorja i jep

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje kirugjikale në fytyrë.Ai ishte i ftuar në programin e moderatores së njohur Barbara d’Urso  për promovimin e librit të tij më të ri “Andata e ritorno” .

Moderatorja nuk e la pa prekur pjesën nëse ai kishte ndërhyrë në fytyrën e tij dhe nëse ishin të vërteta thashethemet.

“Unë jam para Gabrielit dhe për ta vërtetuar që ai nuk ka kryer ndërhyrje do ta puth”, është shprehur Barbara.

Grako pranoi dhe ata u puthën para publikut

"Buzët, mollëzat nuk janë ribërë, Gabriel Garko nuk është ribërë” u shpreh moderatorja pas puthjes.

Gjithashtu aktori është komentuar edhe për një unazë që mbante në gisht, ku nxiti thashetheme për një martesë të mundshme.

"Unaza ka qenë objekt i një zhurme të madhe. Pse e hoqa? Sepse ata më zemëruan. Megjithatë, unë jam akoma i dashuruar, edhe pse ende duhet të kuptoj se çfarë është në të vërtetë dashuria. Ju nuk keni pse të idealizoni marrëdhëniet. Sidoqoftë, personi tjetër nuk e ka hequr unazën”, është shprehur ylli italian.

Por ai akoma nuk e ka bërë publike lidhjen e tij me vajzën fatlume.