BREAKING NEWS

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të Politikave, Murrizi ia numëron ‘një për një’ Bashës: Nuk isha as pjesë e GOPIT. Spurdhjak, s’ke b*** për…

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të
x

Gossip

“Çava gardhin që ishte plot policë dhe hyra në fushë”, Aurela Gaçe detajet se çfarë i ndodhi gjatë performancës në stadiumin ‘Air Albania’ (Video)

“Çava gardhin që ishte plot policë dhe hyra në

Artistja e njohur e publikut shqiptar, Aurela Gaçe performoi mbrëmjen e së dielës në hapjen e madhe të stadiumit ‘Air Albania’. Dje ajo ka ndarë në llogarinë e saj emocionet e veçanta që ka ndjerë teksa vraponte dhe këndonte njëherazi në fushën e gjelbër.

 

Më të lexuarat