BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Gossip

“Cekja” dhe Rita Lati “djegin” skenën duke kërcyer (Video)

“Cekja” dhe Rita Lati “djegin” skenën duke

Për Sejfulla Myftarin ose si të gjithë e njohim “Ceken e Beratit” dhe artisten Rita Lati, mosha është thjesht numër. Ndonëse vitet kalojnë, dy artistët e mirënjohur shqiptarë vazhdojnë të jenë të rinj në shpirt dhe ende na japin ato emocione aq të forta sa dhe i kanë dhënë dikur, me skeçet dhe paroditë.

Së fundmi, një gëzim i ka bërë së bashku. Në një video e cila është duke qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale, dy aktorët shihen teksa kërcejnë së bashku me njëri-tjetrin. Ajo që vëmë re është harmonia që kanë dhe kombinimi perfekt, njëjtë si në humor po ashtu dhe në kërcim.

Por, s’mund të lëmë pa komentuar dhe diçka tjetër, paraqitjen e Ritës, artistja e cila gjithmonë para publikut është shfaqur e kuruar deri në detajin më të vogël. Edhe në këtë video ndjekësit e kanë cilësuar si “Marilyn Monroe e Shqipërisë”.

@arbenrrugia? suono originale – arbenrrugia