BREAKING NEWS

Lëvizja e mistershme e Metës, Presidenca 'merr' logon e CDU-CSU/ Çfarë pritet të ndodhë nesër? (Dokumenti)

Lëvizja e mistershme e Metës, Presidenca 'merr' logon e
x

Gossip

‘Çfarë bën e dashura ime, nuk e bën dot asnjë femër’, Olsi Bylyku rrëfen çmendurinë më të madhe

‘Çfarë bën e dashura ime, nuk e bën dot asnjë

Prej disa muajsh është zbuluar se Olsi Bylyku po jeton një histori të bukur dashurie me një vajzë jo të famshme për publikun. Ajo quhet Egli dhe çifti u fotografuan për herë të parë bashkë gjatë prej premierës së filmit “2 gisht mjaltë”.

I ftuar së fundmi në emisionin “Treshat”, Olsi u pyet për çmendurinë më të madhe që ka bërë një femër për të.

“Ajo që unë kam bën gjithmonë gjëra që unë nuk besoj se i bën dot një femër tjetër për mua”, u përgjigj Olsi.

E pyetur se çfarë ka bërë Egli për të, aktori tha se e dashura e tij kujdeset për gjërat më të vogla për të e madje deri tek puna e tij.