Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë do të ndodhë me emisionin 'Xing me Ermalin', a do rinovohet kontrata në Klan? Habit moderatori me përgjigjen e dhënë

Postuar: 19/07/2019 - 15:52

Së fundmi, në media po diskutohet se Ermal Mamaqi mund të largohet nga Klan Tv. Kontrata e tij 3-vjeçare me Klan është drejt përfundimit.

Por këtë gjë mesa duket as vetë Ermali se di. Të paktën këtë ka lënë të nënkuptohet në emisionin “3-shat”  ku dhe ka qenë i ftuar.

Në një intervistë me Bora Zemanin ai ka lënë të nënkuptohet se ai “beson” se kontrata e tij do rinovohet:

Biseda e plotë:

Bora: A do vazhdojë ‘Xing me Ermalin’ sezonin e ardhshëm?

Ermali: Do vazhdojë patjetër, besoj.

Bora: Do të vazhdojë në Klan?

Ermali: Po, besoj, patjetër në Klan (qesh)

Bora: Besoj, patjetër? Do të thotë mund të jetë edhe një gjë tjetër?

Ermali: Po, mund të jetë një gjë tjetër.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt