Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë e bëri Soni Malajn të shpërthejnë në lot live në emision, e papritur ishte reagimi i moderatores së Top Channel

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për koncertin që do të bëjë tek Amfiteatri.

Por sa herë flitet për babin e saj, Soni emocionohet dhe përlotet, siç ndodhi edhe dje. Kur Ervini e pyeti nëse i mungon babai, ajo u shpreh:

“Unë kam dashur shumë që ai të më shikonte në një recital, sepse gjithmonë më ka parë në festivale. E vuante shumë atë pjesën emocionale dhe e vuante pjesën e çmimeve, madje më është lutur të konkurroj me këngën ‘Ndarja’ në ‘Top Fest’ sepse më thoshte se emocionohej kur e këndoja. Gjëja më e tmerrshme në jetën e një njeriu është kur ndahet nga jeta një familjar. Nuk kalohet lehtë!“- teksa nuk mbajti dot lotët.

Por kjo situatë ka emocionuar dhe moderatoren e “E Diell” Fjoralbën, e cila po ashtu u përlot.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/08/2019 - 19:11

Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës.

Ata janë të ftuar në dasmat që zhvillohen gjatë kësaj periudhe dhe pagesat janë tejet të kënaqshme.

Postuar: 22/08/2019 - 15:45

Sezoni i ri televiziv në Klan pritet me shumë ndryshime.

Postuar: 22/08/2019 - 15:28

Tashmë është zyrtare që çifti i njohur do të martohet në një ceremoni speciale.

Postuar: 22/08/2019 - 14:49

Këngëtarja Dua Lipa po feston sot ditëlindjen e saj të 24.

Postuar: 22/08/2019 - 14:40

Aktorja shqiptare shumë e komentuar në showbiz për deklaratat e saj të bujshme, Ana Lika ishte e

Postuar: 22/08/2019 - 14:23

Arbenita dhe Fero janë kthyer në çiftin më të përfolur shqiptar.

Postuar: 22/08/2019 - 14:16

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun s