Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë i ndodhi shefit të kuzhinës? Renato Mekolli përlotet në mes të emisionit

Postuar: 22/09/2019 - 20:40

Ditën e sotme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel”, ku rrëfeu jo vetëm për punën, por edhe për jetën e tij personale.

Renato tregoi për jetesën në Greqi dhe sakrificat e bëra për të qenë ai që është sot.Rrugëtimi i tij s’ka qenë aspak i lehtë dhe i është dashur të heqë dorë nga shumë gjëra, megjithatë ai ia ka dalë.
 
Teksa kujtonin jetesën në Greqi, në studio është vendosur një video surprizë për Renaton nga shefi i tij i parë i kuzhinës.Ai e përshëndeste Renaton dhe i uronte më të mirat, ndërsa ky i fundit është përlotur nga surpriza.
Renato ka treguar se arsyeja që u përlot ishte pasi personi në video i kishte mësuar çdo gjë, edhe kur e kishte kritikuar dhe ishte sjellë ashpër.
 
Madje, shefi i kuzhinës u shpreh se do të përpiqej ta merrte në emisionin e tij mësuesin e parë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/10/2019 - 08:51

Mbrëmjen e djeshme në “Top Channel” ka nisur emisioni i njohur i kuzhinës, “Hell’s Kitchen Albania 2”.

Postuar: 18/10/2019 - 20:14

Para pak ditësh këngëtarja Loredana Zefi, ka bërë publik lajmin e ndarjes nga Mozzik.

Postuar: 18/10/2019 - 12:54

Ajo është tashmë një ndër  këngëtaret shqiptare me famë botërore më të dashura.

Postuar: 18/10/2019 - 11:24

Kate Middelton dhe Princi William kishin planifikuar të udhëtonin drejt Pakistanit, ku do të qënd

Postuar: 18/10/2019 - 09:58

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe

Postuar: 18/10/2019 - 09:11

Aurela Gaçe ka rrëfyer në “Këndo këngën time” një nga periudhat më të vështira të jet

Postuar: 18/10/2019 - 08:36

Aktorja e teatrit Mariana Kondi është shumë e dashur për publikun shqiptar.