Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë kanë të përbashkët moderatoret Bieta Sulo, Rudina Magjistari dhe Jonida Shehu (FOTO)

Postuar: 26/03/2019 - 12:02

Serioziteti dhe eleganca janë dy komponentë që shkojnë shumë përshtat njëri-tjetrit, por ndonjëherë është e vështirë të gjejmë raste kur përputhen në perfeksion. Sigurisht që puna më e madhe për të arritur elegancën dhe seriozitetin varet nga përzgjedhja e veshjes dhe kombinimi i tyre me aksesorë. Kemi thënë shpesh se zgjidhja për kombinimet e veshjeve gjendet pikërisht tek personazhet e njohur, kryesisht ato të ekranit dhe për këtë rast mund të “vidhni” disa ide nga 3 moderatoret: Rudina Magjistari, Bieta Sulo dhe Jonida Shehu.

 
Të treja këto figura i kemi parë gjithmonë brenda kornizave të seriozitetit, për vetë faktin se veshjen duhet ta përshtatin me formatin e tyre televiziv. Ato janë shfaqur gjithmonë shumë elegante dhe për këtë kanë arritur të fitojnë edhe simpatinë e publikut. Në përzgjedhjen e tyre të përhershme ka një fustan deri në gjatësinë e gjurit me një palë taka jo shumë të larta apo një kostum serioz, jo domosdoshmërisht në ngjyrë të bardhë apo të zezë.
 
 
Përveç kësaj Bieta, Rudina dhe Jonida kanë ditur gjithmonë çfarë aksesori duhet zgjedhur për të mos tërhequr vëmendjen nga vetë veshja dhe për t’u kombinuar sa më mirë me të. Prandaj nëse dëshironi që të fitoni vëmendjen me elegancë dhe seriozitet ne ua dhamë shembullin, tani mjafton vetëm t’i ndiqni. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 08:00

“Në Shqipëri të flasësh për mjedisin, shëndetin apo mbrojtjen e natyrës je alien ose i çmendur por ndërkohë qe ne bëhemi copash për 30-qershorin, toka dhe deti helmohet çdo sekondë në këtë vend të bekuar!”

Postuar: 17/06/2019 - 07:52

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të

Postuar: 17/06/2019 - 07:18

Rezarta është nënë e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë, por për shkak të problemeve të em

Postuar: 16/06/2019 - 19:55

Atë e njohin të gjithë për rolet e tij të panumërta në ‘Portokalli’ ku ka spikatur me

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio L

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade