BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Arian Çani jep lajmin surprizë që në fillimin e emisionit

Çfarë ndodhi? Arian Çani jep lajmin surprizë që

Puntata e sotme e emisionit “Zone e Lirë” ka nisur me një lajm të papritur, të cilin e ka dhënë vetë drejtuesi Arian Çani.

Që në nisje, Çani ka thënë se në puntatën e sotme dhe në vzhdim do të mungojë Sofie, e cila sipas tij është larguar me dëshirën e saj dhe nuk do të jetë më pjesë e emisionit. Drejtuesi i “Zonë e Lirë” ka shtuar se Sofie, apo siç kishte emrin e vërtetë Xheni Brahaj, i kishte falenderuar për bashkëpunimin e deritanishëm.
Ndërkohë, vetë velina e emisionit ka reaguar pak para nisjes së tij në Instagram, duke thëne se do të ndjek një drejtim të ri në jetë.

“Drejtoje shigjetën në një drejtim të ri, dhe beso që do të ngulet atje ku duhet”, shkruan Xheni Brahaj në Instagramin e saj.