Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë ndodhi? Arian Çani jep lajmin surprizë që në fillimin e emisionit

Postuar: 15/11/2019 - 22:14

Puntata e sotme e emisionit “Zone e Lirë” ka nisur me një lajm të papritur, të cilin e ka dhënë vetë drejtuesi Arian Çani.

Që në nisje, Çani ka thënë se në puntatën e sotme dhe në vzhdim do të mungojë Sofie, e cila sipas tij është larguar me dëshirën e saj dhe nuk do të jetë më pjesë e emisionit. Drejtuesi i “Zonë e Lirë” ka shtuar se Sofie, apo siç kishte emrin e vërtetë Xheni Brahaj, i kishte falenderuar për bashkëpunimin e deritanishëm.
Ndërkohë, vetë velina e emisionit ka reaguar pak para nisjes së tij në Instagram, duke thëne se do të ndjek një drejtim të ri në jetë.

“Drejtoje shigjetën në një drejtim të ri, dhe beso që do të ngulet atje ku duhet”, shkruan Xheni Brahaj në Instagramin e saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2019 - 13:48

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn i cili tashmë është edhe menaxher i saj.

Postuar: 11/12/2019 - 11:17

Djali i Ramiz Lladrovcit, kryetarit të Komunës së Drenasit dhe ish-deputet i Kuvendit të Kosovës

Postuar: 11/12/2019 - 10:34

Megjithëse prej disa muajsh reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndarë, duket se kjo e fu

Postuar: 11/12/2019 - 10:25

Sot është një ndër deputetet më të zëshme të Partisë Demokratike në Kuvendin e Kosovës, por pak e

Postuar: 11/12/2019 - 09:08

Aktori i njohur për fëmijë Philip McKeon ka ndërruar jetë ditën e djeshme në moshën 55-vjeçare.

Postuar: 11/12/2019 - 09:00

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë në edicionin e 21-të të ‘Këngës Magjike’ me këngën