BREAKING NEWS

Publikohen pamjet e frikshme nga aksidenti ku humbi jetën shefi i policisë bashkiake

Publikohen pamjet e frikshme nga aksidenti ku humbi jetën shefi i
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Nxehet keq situata, Ermal Mamaqi shtyn me nerva moderatorin e njohur (VIDEO)

Çfarë ndodhi? Nxehet keq situata, Ermal Mamaqi shtyn me nerva

oderatori, producenti dhe aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi do të jetë i ftuari i radhës i emisionit të Borës, Romeos dhe Donaldit me titull "Treshat".

Në intervistën me Borën, Ermali do zbulojë shumë të pathëna për të cilat publiku ka qenë kurioz, ndërsa intervista me dy binjakët, Romeon dhe Donaldin nuk ka shkuar siç duhet.

Në promon e emisionit Ermali shfaqet duke shtyrë me nerva Donaldin i cili bie nga karrigia, por se çfarë ka ndodhur na mbetet ta mësojmë të enjten në kanalin ‘Smile’.