BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

Çfarë po “gatuan produksioni”? Fansat hedhin dyshimet e forta: Urdhri që ka marrë Beniada dhe Ariola tek dhoma e rrëfimit për Bora Zemanin

Çfarë po “gatuan produksioni”? Fansat hedhin dyshimet e

Që prej rikthimit në 5 tetor, “Big Brother” ka rrëmbyer vëmendjen në të gjithë trojet shqiptare, duke u kthyer njëkohësisht në temë kryesore për mediat rozë këto kohë.

Po kështu, ndryshe nga sezonet e tjera që mbylleshin në 100 ditë, ai do të zgjasë edhe më shumë dhe finalja e madhe do të mbahet në 18 shkurt, pra edhe një muaj më vonë nga tani.

Lidhja e moderatores me aktorin Donald Veshaj dhe shpresat e një rikthimi të dyshes pas hyrjes së saj në BBV, u kthyen në kryefjalën e momentit, por ai pak më vonë konfirmoi romancën me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj.

Kjo solli një shpërthim të rrjetit, por e ngriti në kulm audiencën e Big Brother VIP. Sa herë përmendet Bora brenda shtëpisë prodhohet gjithmonë lajm.

Biseda e çuditshme e hapur nga Beniada dhe Ariola ka ngritur dyshime tek fansat. Banoret përmendin Bora Zemanin duke e komentuar për moshën dhe përputhshmërinë që ka me Donaldin.

Fansat aludojnë se këto duhet të jenë urdhra nga produksioni.

Pjesë nga biseda

Beniada: Është e re Bora Zemani

Ariola: Sapo ka mbushur 30 vjeç

Beniada: 26-30 janë aty. Pastaj Donaldi duket si 34-35 ndonjëherë, si i mban flokët, si vishet, duket më i madh dhe nga mënyra si flet, si argëton, nuk duket si 26-vjeçar. Ose na duket vetja më e re ndoshta

Ariola: Bora është e re o goce

Beniada: Është e re, ka moshën time zemra. Mua mu duk më e vogël se vetja. Më dukej si 23 vjeçare.

Çfarë po “gatuan produksioni”? Fansat hedhin dyshimet e

Çfarë po “gatuan produksioni”? Fansat hedhin dyshimet e