Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Chris dhe Dakota s’e fshehin më lidhjen

Postuar: 14/02/2018 - 11:56

Dakota Johnson dhe Chris Martin u panë duke mbajtur duart derisa po shkonin për të festuar ditëlindjen e 60-të të Ellen DeGeneres, në festën e saj gjatë fundjavës. Të shtunën, aktorja 28-vjeçare dhe këngëtari 40-vjeçar i Coldplay, u kapën nga fotografët kur u ndeshën me Drew Barrymore. Të ftuar të tjerë në festë ishin, ish e dashura e Chris, Gwyneth Paltrow dhe Jennifer Lawrence, si dhe Kim Kardashian, Chrissy Teigen, Jennifer Lopez, Oprah Winfrey dhe Reese Witherspoon. Një burim tha për People, se Chris dhe Dakota kaluan shumicën e fundjavës në Malibu. Ata u lidhën fillimisht në tetor, por kurrë nuk e konfirmuan marrëdhënien e tyre.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 31

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 27/05/2018 - 22:27

Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer për shkak të këngëve dhe zërit të veçantë. Bëhet fjalë për këngëtarin Majk, i cili së fundmi ka shpërthyer ndaj kolegëve të tij.

Postuar: 27/05/2018 - 22:13

Morgan Freeman ka kërkuar një falje të dytë pasi 8 femra e akuzuan për ngacmime seksuale ose sjellje të pahijshme.

Postuar: 27/05/2018 - 21:58

Aktori i njohur Will Smith, së fundi publikoi në rrjetet sociale dhe në Youtube këngën zyrtare të Botërorit në bashkëpunim me Era Istrefin dhe Nicky Jam, të titulluar “Liv

Postuar: 27/05/2018 - 20:33

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Stamboll të Turqisë, ku aktori i njohur i serialit “Ertugrul”, Arda Oziri ka humbur jetën.

Postuar: 27/05/2018 - 19:19

Valbona Selimllari është padyshim ikona e bukurisë së femrës shqiptare, por kësaj here ajo na ka treguar më shumë për frikërat e saj.

Postuar: 27/05/2018 - 15:55

Bukuroshja Oriola Marashi së fundmi është bërë kryefjala e të gjitha portaleve dhe fotot e saj të nxehta po tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Postuar: 27/05/2018 - 15:17

Partnerja e gazetarit Alban Dudushi Bieta Sulo ka publikuar në rrjete foton më të ëmbël të kësaj të diele.