Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çifti shumë i dashur tashmë të pandarë! Arbana poston foton ‘kokë më kokë’ natën vonë me Eduart Grishajn, edhe mëngjesi i gjen bashkë, çfarë po planifikojnë? (Foto)

Postuar: 23/10/2019 - 11:31

Tanimë çdo gjë është zyrtare, Arbana Osmani është e pandarë nga i dashuri i saj Eduart Grishaj.  Moderatorja duket se është përfshirë me të gjitha forcat në promovimin e librit të saj më të ri. 

Pritet që së shpejti Osmani të jetë në faqen e parë të kopertinës së një reviste, për ketë fakt i është dashur të qëndroj jashtë deri në orët e vona të darkës duke bërë foto.

Fotot për revistën janë bërë nga i dashuri i saj, regjisori Eduart Grishaj, i cili përkujdeset për çdo dalje të saj publike. Ata të dy kanë postuar një foto teksa janë kokë më kokë duke parë pozat e shkrepura. 

Por çifti duket se është i pandarë! Edhe sot ata kanë postuar një foto duke pirë kafen e mëngjesit së bashku. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 21:06

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, habiti opinionin mbrëmjen e sotme, teksa postoi një foto në Instagram, ku shfaqej me ish-bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj.

Postuar: 21/11/2019 - 19:45

Ceremonia e rëndësishme e ndarjes së çmimeve “KULT”  këtë vit është në 15 vjetor

Postuar: 21/11/2019 - 17:58

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfa

Postuar: 21/11/2019 - 16:48

Në muajin gusht Alketa Vejsiu zbuloi se këtë vit do të ngjitej në skenën e ‘Festivalit të K

Postuar: 21/11/2019 - 16:25

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojn

Postuar: 21/11/2019 - 13:56

Këngëtarja Rozana Radi është shfaqur në një set fotografik për të promovuar linjën e re të veshje

Postuar: 21/11/2019 - 11:30

Arbër Çepani e ka pranuar hapur se është në një lidhje edhe pse nuk e tha emrin e vajzës që i ka