BREAKING NEWS

“Na presin 3 ditë të nxehta”, Lajda Porja parashikon si do të jetë moti në gjithë Shqipërinë dhe surprizat e papritura në fundjavë

“Na presin 3 ditë të nxehta”, Lajda Porja parashikon si do
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thika, ka të plagosur dhe disa të arrestuar. Zbardhet shkaku pse nisi konflikti në mes të rrugës

Degradon keq situata/ Të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thika,
x
BREAKING NEWS

PS përgatit ‘goditjen’ e fortë ndaj Sali Berishës, Taulant Balla del me njoftimin e jashtëzakonshëm dhe zbulon lëvizjen që do të bëjë Kuvendi në shtator: E papranueshme dhe absurde...(FOTO)

PS përgatit ‘goditjen’ e fortë ndaj Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Ish-drejtuesi i Sigurimit të Shtetit, Bujar Hoxha: Në dosjen ‘Bomba’, ‘Merimanga’ e grupi i famshëm ‘Intelektuali’ të përfshirë dhe politikanë shqiptarë, ja çfarë di për rastin e Ilir Metës

Ish-drejtuesi i Sigurimit të Shtetit, Bujar Hoxha: Në dosjen
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Humbje e madhe! Shuhet nga jeta akademiku dhe shkrimar i njohur shqiptar, autor i 135 veprave dhe albanolog me zë (EMRI+FOTO)

E trishtë/ Humbje e madhe! Shuhet nga jeta akademiku dhe shkrimar i njohur
x
BREAKING NEWS

Fillimi i vjeshtës me surpriza në qeverisjen Rama, ja kush përflitet se do të ikë nga kabineti

Fillimi i vjeshtës me surpriza në qeverisjen Rama, ja kush
x
BREAKING NEWS

Zbardhet vendimi i qeverisë: Rritet pagesa për ndihmën ekonomike, aftësinë e kufizuar dhe kujdestarin e personit, ja kategoritë që përfitojnë

Zbardhet vendimi i qeverisë: Rritet pagesa për ndihmën ekonomike,
x
BREAKING NEWS

Shërbimet sekrete të botës “zbarkojnë” në Itali, zgjedhjet në shtator alarmojnë inteligjencën e fshehtë, ndërhyrje emergjente për të parandaluar të papriturat, ja prapaskenat

Shërbimet sekrete të botës “zbarkojnë” në
x

Gossip

Cila është e vërteta e prishjes së miqësisë mes Ilirit dhe Sabianit? Nuk përmbahet Meridiani, del me deklaratën e papritur, ka një ‘thumb’ edhe për Tan Bramën: Unë vëllait do i shkoja në dasmë!

Cila është e vërteta e prishjes së miqësisë mes

Ish banori i BBV, Meridian Ramcaj gjatë një intervistë për “Fitstation”, ndër të tjera ka komentuar prishjen e miqësisë së Ilir Shaqirit dhe këngëtarit Sabian, duke ironizuar këtë të fundit.

“Isha në dasmën e Ilirit, me Ilirin jam sonte për darkë”, u shpreh Meridiani.

Moderatorja: A ke ndonjë koment pse mungoi Sabiani në dasmën e Ilirit?

Meridian Ramcaj: Çfarëdo të ndodhte unë vëllait do i shkoja në dasmë, nuk e di çfarë gjë e keqe ka qenë, por prapë vëllait do i shkoja në dasmë.

Moderatorja: Po deklaratat e Tan Bramës që Iliri i bie telefonit kur ka nevojë?

Meridian Ramcaj: Ç’e do Tani Ilirin, ka 4.5 milionë ndjekës.

Më të lexuarat