BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Gossip

“Cila është moderatorja që nuk lyhet bukur?”, grimieri zbulon defektet në pamjen e Marina Vjollcës: Asaj nuk i falet!

“Cila është moderatorja që nuk lyhet bukur?”,

Marina Vjollcën e shohim gjithnjë të kuruar në ekran, si në veshje ashtu edhe në grim, por makeup artisti Olti Shulla, mendon se ka shumë vend për përmirësim tek Marina. I ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, Olti ka bërë kritikat e tij.

Ester Bylyku: Sipas teje, cila është moderatorja që nuk është e lyer aq bukur?

Olti Shulla: Kohët e fundit kam ndjekur Marinën, dhe kam vënë re që kishte disa element të vegjël, mbase ka qenë faji i ndricimit, mbase ka qenë faji i trukut nuk e di. Asaj i shkëlqente pjesa e qerpikëve, dhe vura re që rrenja ishte e verdhë ndërsa flokët posht ishin më të bardha. Kjo gjë nuk i falet as Marinës, dhe as stafit që e këshillon.