BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

Cilët nga aktorët e larguar do të donte t’i shikonte sërish në Portokalli? Salsano Rrapi zbulon dy emra, asnjëri prej tyre nuk është Flor Binaj

Cilët nga aktorët e larguar do të donte t’i shikonte

Moderatori Salsano Rrapi duke iu përgjigjur pyetjes se cili nga aktorët e larguar nga Portokalli do donte që të rikthehej, ka zgjedhur Erion Isain dhe Bes Kallakun. Ndërsa pyetjes se kush nuk do donte të rikthehej Salsano zgjodhi të mos përgjigjej duke thënë që në mendje ka vetëm një emër.

Kujtojmë që largimi më i bujshëm ishte ai i aktorit Flor Binaj, për të cilin moderatori nuk bëri asnjë koment .