BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Gossip

“Ç’ka është kjo mor”, Bujar Qamili tregon si iu bë xheloze gruaja teksa xhironte me Luana Vjollcën

Bujar Qamili i është rikthyer sërish temës së këngës së tij me Luana Vjollcën “Mi dhe flakë mallit ti”. Në një intervistë për “21 gradë”, Bujari tregoi se ku tregoi se si iu bë gruaja xheloze.

 
Mesa duket pas skenave në klip, këngëtari nga Shkodra ka pasur një sherr me gruan.
 
“Filloi Luana me ato lëvizjet e veta fantastike. Më afrohej herë knej herë anej. ‘Ç’ka është kjo mor’- më tha gruaja, ndërsa unë i thashë:
 
“Verë moj grua verë është”- është shprehur ai duke qeshur.