Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Çmendet” gruaja e futbollistit anglez/ Krejtësisht e zhveshur i lejon gjarpërit t’i ledhatojë ç’do pjesë të trupit

Postuar: 11/09/2018 - 20:21

Gruaja e futbollistit anglez Jamie Vardy, lë pak për imagjinatën duke paraqitur për një seri të shtëna të reja.

Një verë e paharrueshme mund të ketë mbaruar, por Rebeka Vardy ka siguruar që temperaturat të vazhdojnë të fluturojnë në fotot e fundit të saja.

Duke e zgjedhur për të shkuar krejtësisht të zhveshur, Rebeka, 36 vjeç, e mbron thjeshtësinë e saj me një krah të vendosur stratigjikisht, duke i ofruar kamerës një shikim të bukur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2018 - 22:47

As kjo mbrëmje e emisioni të gatimit "Hell’s kitchen" nuk ka kaluar pa konfrontime.

Postuar: 16/11/2018 - 22:44

Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 16/11/2018 - 21:06

Presidenti Ilir Meta dekreton lirimin e Sandër Lleshit si gjeneral.

Postuar: 16/11/2018 - 20:02

Kim Kardashian West ka thënë sot se burri i saj, Kanye West, nuk është një komunikues i mirë dh

Postuar: 16/11/2018 - 19:32

Mbrëmjen e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e postuar nga Noizy në profilin e tij në Insta

Postuar: 16/11/2018 - 18:55

Të paktën 400 milionë dollarë, kjo është shuma që këngëtari Michael Jackson fiton çdo vit edhe pa

Postuar: 16/11/2018 - 17:27

Vitet ikin, por Gjyste Vulaj bëhet gjithnjë e më e bukur.