Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Çmenduri”, moderatores shqiptare i vjen në majë të hundës me sfidën e plakjes, merr vendimin e papritur

Postuar: 18/07/2019 - 09:20

Prej disa ditësh në rrjetet sociale gjithë personazhet e njohur u publik dhe jo vetëm kanë nisur një sfidë të re e cila  tregon se si do të dukesh kur të plakesh. Nëpërmjet një aplikacioni të quajtur "FaceApp", të gjithë kanë mundësi të transformojnë veten dhe të shikojnë se si do të duken në të ardhmen.

Mirëpo, sic duket kjo sfidë nuk është pritur mirë nga të gjithë. Moderatorja e njohur shqiptare, Fjodora Fjori, nëpërmjet një postimi në Instagram i është kthyer të gjithë atyre që po e përdorin këtë aplikacion dhe e ka quajtur këtë sfidë çmenduri.

“Bëj be do e mbyll Instagram-in për sa kohë do shoh miqtë e mi se si do duken pleq! Shijoni rininë se kjo nuk kthehet më, do e shihni pleqërinë çdo ditë në pasqyrë. Çmenduri”, ka shkruar Fjodora ndërkohë që është mbështetur nga shumë komentues.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 22:17

Këngëtari përveç projekteve të reja muzikore që na bëjnë të kërcejmë dhe të këndojmë, herë pas here na fton të dëgjojmë live magjinë e performancave të tij.

Postuar: 25/08/2019 - 21:34

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Postuar: 25/08/2019 - 17:38

Rike Roçi është një ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Postuar: 25/08/2019 - 14:52

Pak ditë më parë, në një koncert të reperit Soolking në Algjeri ku ishte e ftuar edhe këngëtarja

Postuar: 25/08/2019 - 13:21

Ish-moderatorja e 'Jo vetëm modë', Floriana Garo së shpejti do të bëhet nënë për herë të

Postuar: 25/08/2019 - 12:59

Prezantueset e njohura Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, tashmë njihen si shoqe të ngushta dhe shpes