BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Dafina Zeqiri bën veprimin e papritur, fshin tatuazhin e saj në...

Dafina Zeqiri bën veprimin e papritur, fshin tatuazhin e saj në...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Dafina Zeqiri, ka vendosur që tatuazhin që kishte prej kohësh në gjoks, ta fshijë.

Këngëtarja postoi foto në rrjetin social “Instagram”, ku tregon se si duket tani pothuajse pas fshirjes së plotë të tatuazhit.

“I dua tatuazhet e mia! Artisti im i tatuazheve është më i mirë! Unë vetëm…çfarëdoqoftë”, shkruan ajo.

Dafina Zeqiri bën veprimin e papritur, fshin tatuazhin e saj në...