BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

“Daja im është më i miri”/ Rudina Dembacaj i kthehet publikisht mbesës së Mark Frrokut dhe e ‘thumbon’ hapur (REPLIKAT)

“Daja im është më i miri”/ Rudina Dembacaj i kthehet

Rudina Dembcaj duket se ka gjithmonë diçka interesante për të tërhequr vëmendjen e publikut. Së fundmi aktorja ka publikuar një foto romantike me Mark Frrokun.

“Daja (zemër), presoni më i mirë dhe më i sjellshëm në botë”, shkruan Valbona, mbesa e Markut.

Por Rudina nuk i ka kursyer një përgjigje, të sjellshme por pa munguar edhe një thumb i ëmbël, pasi ai komplimentoi vetëm Markun.

“Më duket vetja pak më e mirë”, i shkruan ajo në kuadër të humorit.

“Hahaha. Je absolutisht mahnitëse. Dhe super qesharake mezi pres të të takoj”, ja kthen mbesa e Markut e cila si duket jeton jaht vendit dhe nuk e ka takuar asnjëherë nusen e re të dajës.

“Daja im është më i miri”/ Rudina Dembacaj i kthehet

Më të lexuarat