BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Dalin pamjet filmike të regjistruara me celular, Atdheu dhe Sindi në një moment intim

Dalin pamjet filmike të regjistruara me celular, Atdheu dhe Sindi në

Në puntatën e sotme në Përputhen Prime, Atdheu dhe Sindi diskutuan me njëri-tjetrin në lidhje me marrëdhënien e tyre. Atdheu shprehu një lloj pëlqimi ndaj Sindit, por shtoi se takimi me Melisën ka qenë tepër i afërt. Por ndërkohë moderatorja Bora Zemani nxorri pamjet filmike të regjistruara me celular nga një puntatë e kaluar. Atdheu ishte i mbështetur në karrigen e Sindit dhe ajo i prek fytyrën. Kjo ngjalli shumë debat dhe xhelozi nga ana e Melisës, e cila i tha:

“Më dukesh si Mevlani i dytë, s’të dua kështu”.

Dalin pamjet filmike të regjistruara me celular, Atdheu dhe Sindi në

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Më të lexuarat