BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e Shëndetësisë: Ja ç'po ndodh në Shqipëri

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e
x
BREAKING NEWS

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe shqiptarët, zbulohet plani i ri i emigracionit

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe
x
BREAKING NEWS

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike
x
BREAKING NEWS

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non grata’: Ja çfarë i thashë ambasadores

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non
x
BREAKING NEWS

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë shumë të hapur për...

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë
x
BREAKING NEWS

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet dëshmia tronditëse e ‘gangsteres’ nga Bilishti, Deizi Arapi: Shteti të më mbrojë, do më gjejnë në ndonjë kanal, ja me kë kam pasur konflikte

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë të riun, dyshimet e para

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Policia e Tiranës zbarkon në lokalet e kryeqytetit, arrestohen 3 persona, dyshohet se...

Çfarë po ndodh? Policia e Tiranës zbarkon në lokalet e
x

Gossip

Dalin detajet tronditëse për jetën e këngëtares së njohur, si e detyroi nëna të ndahej 55 orë pasi u martua me shokun e fëmijërisë, flet ish-burri: Kemi jetuar një makth!

Dalin detajet tronditëse për jetën e këngëtares së

Detaje të reja tronditëse kanë dalë nga jeta e këngëtares së famshme, Britney Spears. Mësohet se martesa më e shkurtër e saj ka zgjatur vetëm 55 orë. Ka qenë pikërisht nëna e saj, Lynne, që e ka detyruar yllin e muzikës që të anulonte dasmën me mikun e fëmijërisë, Jason Alexander.

Kështu ka zbuluar së fundmi avokati i tyre i divorcit, Mark Goldberg. Ky i fundit tashmë është në pension, por nuk ka lënë pa folur për dasmën dhe ndarjen e bujshme të çiftit.

Sipas Mark, as këngëtarja dhe as Alexander, nuk dëshironin që martesa e tyre të prishej. Ai ka shtuar se i ka detyruar nëna e Britney-t dhe ekipi menaxhues i këngëtares së famshme. 

“Ishte e ëma ajo që ndërhynte në jetën e vajzës së saj”, tha Goldberg për “Daily Mail”. Por nuk ka folur vetëm avokati në lidhje me këtë, pasi edhe ish-bashkëshorti ka vendosur që të tregojë versionin e tij.

Jason është shprehur se ishin disa forca kontrolluese që i detyruan t’i jepnin fund martesës.

Dalin detajet tronditëse për jetën e këngëtares së

“Disa burra veshur me të zeza, së bashku me nënën e saj dhe pjesëtarë të tjerë të familjes erdhën dhe na bënë të firmosnim një dokument nën presion për t’i dhënë fund martesës. Ne nuk donim ta anulonim. Ata na gënjyen. Ajo ishte e gjitha për të kontrolluar Britney-n dhe paratë e saj", është shprehur Jason.

“Daily Mail” shkruan se në janar të vitit 2004, Spears u martua me Alexander-in në Las Vegas. Betimet u anuluan 55 orë më vonë nga një peticion që thoshte se Britney nuk ishte plotësisht e vetëdijshme për vendimet që po merrte.

“Ajo ka jetuar një makth shumë më keq sesa çdokush mund ta imagjinojë, për shumë më gjatë sesa njerëzit mund ta kuptojnë”, ka vijuar rrëfimin ish-bashkëshorti i saj.

Dalin detajet tronditëse për jetën e këngëtares së