BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x
BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x

Gossip

(Dalin fotot) Adrola Dushi festë intime me .../ Modelja feston 29-vjetorin: Jam në lidhje me…

(Dalin fotot) Adrola Dushi festë intime me .../ Modelja feston 29-vjetorin:

Adrola Dushi ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të. Modelja ka zgjedhur që këtë vit të bëjë një festë të vogël mes miqve dhe familjarëve të afërm.

Ndonëse në mediat tona është ndër emrat më të përfolur, duket se ky përvjetor e ka gjetur “single”. Nga aq sa kemi mundur të mësojmë, Adrola nuk ka pasur një partner në krah në momentin e festës, duke rrëzuar kështu të gjitha zërat që flasin për një lidhje të sajën me reperin Capital T.

Gjithnjë hermetike sa i përket jetës private, ajo zgjodhi mos të reagojë në lidhje me këto lajme, duke vijuar karrierën e saj në SHBA, por edhe këtu. Ndërkohë që festa ka bërë bashkë miqtë e saj, qirinjtë Adrola i ka fryrë krejt e vetme.

(Dalin fotot) Adrola Dushi festë intime me .../ Modelja feston 29-vjetorin:

E pyetur vetëm pak kohë më parë nëse është në një lidhje me Capital T, Adrola Dushi u përgjigj se është në një lidhje shumë të ngushtë me veten, duke mos dhënë më tepër detaje. A je në një lidhje me këngëtarin Capital T, ishte pyetja që iu bë modeles, e cila përgënjeshtroi zërat për një raport. “Unë jam në lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur”, u shpreh bukuroshja.

Më të lexuarat