BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Gossip

Dalin në dritë detaje të reja nga marrëdhënia mes William dhe Harry, shoqja e Meghan zbulon gjithçka që nuk e dinim

Dalin në dritë detaje të reja nga marrëdhënia mes

Marrëdhënia e Princit William me Princin Harry ishte acaruar nga vendimi i këtij të fundit dhe bashkëshortes së tij, Meghan Markle, për t’u larguar nga detyrat e tyre mbretërore. Pak ditë më parë, Princi i Uellsit dhe Duka i Sussex u ribashkuan në një moment të vështirë të jetës së tyre, atë të vdekjes së gjyshes dhe mbretëreshës Elizabeth. Paraqitjet e tyre të përbashkëta kënaqën veçanërisht fansat e familjes mbretërore britanike.

Princi William- Princi Harry: Cila është marrëdhënia e tyre pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth?

Mikesha dhe gazetarja e mirë e Meghan Markle, Gayle King, duke mbuluar drejtpërdrejt funeralin e Mbretëreshës të hënën e kaluar, zbuloi se përpjekjet për të riparuar marrëdhëniet mes dy vëllezërve u bënë nga të dyja palët. “U bënë përpjekje nga të dyja palët për të bërë gjënë e duhur. Familjet e mëdha kalojnë drama dhe trazira të tilla. Askush nuk e di nëse do të afrohen tani e tutje, nuk kam informacion të brendshëm, por mund t’ju them këtë: ‘Ishte mirë që Harry qëndroi pranë familjes së tij.’