BREAKING NEWS

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të energjisë, ERE del me njoftimin e papritur

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të
x
BREAKING NEWS

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x
BREAKING NEWS

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat janë kriteret për tu bërë efektiv policie

Hapen aplikimet për pranim në Akademinë e Sigurisë, ja cilat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një grua nga Berati, zbardhen dyshimet e policisë

Vrasja e Pjetër Kolës në Pukë, shoqërohet edhe një
x

Gossip

Dalin pamjet/ Bora Zemani në protestën përpara Ministrisë së Brendshme, ja kush e shoqëron

Dalin pamjet/ Bora Zemani në protestën përpara Ministrisë

Moderatorja Bora Zemani ka qenë kryefjalë e mediave, kjo për shkak të jetës së saj personale dhe historisë së bujshme me aktorin Donald Veshaj.

Teksa kudo po flitet për një ribashkim mes saj dhe Donaldit, madje ata janë fotografuar më shumë se një herë bashkë, moderatorja nuk ka preferuar të konfirmojë asgjë për fansat e saj.

Së fundmi moderatorja është shfaqur në publik ku është filmuar si rrallë herë. Bora së bashku me djalin e saj ishte pjesë e protestës që u zhvillua të hënën (8 gusht) përpara Ministrisë së Brendshme, për ngjarjen e rëndë në Himarë ku humbi jetën 7-vjeçarja Jonada Avdia pasi u përplas me skaf nga ish-oficeri i policisë, Arjan Tase.


Moderatorja është filmuar nga të pranishmit e tjerë, ndërsa videoja është publikuar gjatë ditës së sotme. Bora nuk kishte bërë asnjë reagim në rrjetet sociale në lidhje me ngjarjen e rëndë, megjithatë duket se ajo ka vendosur të reagojë më së miri duke protestuar së bashku me qytetarët e tjerë.

Bora u shfaq e veshur sportive me atlete dhe xhinse, dhe me një kapele të zezë, ndërsa ishte e shoqëruar me djalin e saj Arborin dhe një vajzë tjetër.

Kjo ishte protesta e dytë, për të kërkuar drejtësi për vogëlushen, Jonada Avdia, e cila u vra nga një motor uji, që drejtohej nga komisari i policisë, Arjan Tase. Në protestën e parë ishte i pranishëm gjithashtu reperi Stresi (Arkimed Lushaj), i cili u fotografua së bashku me moderatoren Valbona Mëhilli.

Dalin pamjet/ Bora Zemani në protestën përpara Ministrisë