Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dalin pamjet e pa publikuara ndonjëherë/ Shihni si 19 vite më parë gruaja e kryeministrit shqiptar merrte pjesë në videoklipe muzikore (VIDEO)

Postuar: 15/03/2019 - 09:42

Gjithmonë na surprizon në daljet e saj publike, por se do të kishte qenë edhe pjesë e ndonjë videoklipi muzikor nuk e kishim menduar kurrë.

Bëhet fjalë për bashkëshorten e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, e cila është një ndër femrat më të ndjekura e të komentuara në rrjete sociale. Në profilin e saj në Instagram, Anita ka mbledhur një numër të madh fansash, ku ndan me ta momente të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe e familjes.

Mirëpo, me siguri nuk e dinit se 19 vite më parë, kur nuk ishte po aq e njohur sa sot, Anita ka marrë pjesë në videoklipin e Aida Barakut të quajtur "Titanik".

Asokohe, Anita punonte në "KTV" dhe gjatë videoklipit shfaqet si spikere lajmesh. Siç mund t'a shihni në videon e mëposhtme, bashkëshortja e Kryeministrit duket si njeri tjetër gjatë pamjeve të videoklipit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:40

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo është kthyer pas në kohë dhe ka publikuar një video nga fëmijëria.

Postuar: 21/05/2019 - 20:22

 Nëse është dikush që ka bërë ndryshime rrënjësore në pamjen e saj, ajo është Rudina Demacaj

Postuar: 21/05/2019 - 20:20

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përdi

Postuar: 21/05/2019 - 19:01

Pakkush është në dijeni që  kur takon Papën ekziston një kod i caktuar veshjeje.Njësoj si në

Postuar: 21/05/2019 - 17:12

 Ditën e djeshme, Arbana Osmani dha alarmin në mesin e fansave në rrjetin social Instagram,

Postuar: 21/05/2019 - 16:44

Ai u përfol gjerësisht në media për lidhjen romantike me moderatoren simpatike Jonida Vokshi.Sard

Postuar: 21/05/2019 - 16:27

Më shumë sesa për renditjen e Shqipërisë në Eurovizion, shqiptarët janë të mërzitur me jurinë ita