BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

Dalin pamjet nga festa e çmendur! Vajzat i bëjnë twerk konkurrentit të "Përputhen" (VIDEO)

Dalin pamjet nga festa e çmendur! Vajzat i bëjnë twerk

Konkurrenti i "Përputhen", Arjoni mbrëmjen e djeshme ka festuar ditëlindjen me një festë të çmendur, kundër rregullave anti-covid dhe kundër rregullave të produksionit që nuk lejon meshkujt të shoqërohen apo të kenë lidhje me femra jashtë emisionit. 

Arjoni është filmuar në momente të nxehta mes disa vajzave që i bëjnë twerk dhe këto pamje nga festa na i sjell "Mega news".

I pyetur në Instagram se nëse i pëlqeu twerku që i bëri një ndër vajzat, Arjoni u përgjigj: “Thjesht tregoi karakterin”.

Më të lexuarat