BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

Dalin pamjet, si duket nga brenda shtëpia luksoze e Amit dhe Ermalit

Dalin pamjet, si duket nga brenda shtëpia luksoze e Amit dhe Ermalit

Amarda Toska ka publikuar në rrjetet sociale momente nga brenda shtëpisë së saj.

Moderatorja ka zgjedhur pikërisht të publikojë pamje nga brenda dhomës së vogëlushes Sia. Ajo duket brenda krevatit të saj teksa luan me libra. Në dhomë dominojnë ngjyrat rozë. Kjo me siguri duhet të jetë një nga ambientet më të ëmbla brenda shtëpisë së çiftiti të dashur të shoë-bizit.