BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Dalin pamjet! Stresi përfundon i zhveshur me vajzën misterioze, dyshja, thuajse lakuriq në një dhomë

Dalin pamjet! Stresi përfundon i zhveshur me vajzën misterioze,

Këngëtari Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi është zhveshur. I ftuar në “Roped with Olsi”, Stresi u pyet se cila ka qenë e dashura e tij përpara Kejsit. Këngëtari duhet të përgjigjej ose duhet të zhvishej nëse nuk e bënte këtë gjë.

Kështu me përgjigjen ose jo të pyetjeve, përfunduan në këtë gjendje.

Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme, të dy janë thuajse lakuriq dhe vetëm shohin njëri-tjetrin.

Dalin pamjet! Stresi përfundon i zhveshur me vajzën misterioze,