Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dalja publike me princ Harry-n në premierën e filmit në Londër, Meghan Markle ankesë të hapur për mediat

Postuar: 17/07/2019 - 17:20

Meghan Markle dhe Princ Harry  pak ditë më parë u bënë pjesë e premierës së filmit “The Lion King”. Në këtë dalje të tyren publike ata patën mundësi të takojnë shumë personazhe të njohur dhe një prej tyre ishte edhe artisti Pharell William.

Meghan dhe Pharell u ndalën të bënin një bisedë të shkurtër dhe videoja e tyre po qarkullon së fundmi në internet.
 
“Jam shumë i lumtur për ribashkimin tuaj. Dashuria është e mrekullueshme. Dashuria është e bukur. Mos e merr të garantuar. Por se çfarë do të thotë me klimën e sotme… Thjesht doja t’u thosha se e juaja është shumë domethënëse për të gjithë ne, ju përgëzojmë vërtet”, dëgjohet t’i thotë Pharell Meghanit.
 
Këto fjalë duket se i kanë pëlqyer dukeshës megjithatë, ajo nuk ka nguruar t’i japë një përgjigje e cila duket se e shqetëson prej kohësh.
 
“Oh shumë faleminderit, por ata nuk na e bëjnë aspak të lehtë”, shprehet Meghan.
 
Aktorja nuk ka përmendur asnjë emër, megjithatë kuptohet lehtësisht se ngërçin e ka me mediat, të cilat e vëzhgojnë 24 orë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati