BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

FOTO/ Daljet e saj publike janë shumë të rralla: Trashëgimtarja e Top Channel ndan foton e rrallë me motrën e vogël

FOTO/ Daljet e saj publike janë shumë të rralla:

Trashëgimtaret e Top Channel janë mjaft të njohura dhe aktive në rrjetet sociale. Lori dhe Sara janë ato që i shohim në çdo eveniment të rëndësishëm në kryeqytet, teksa janë po ashtu shumë të ndjekura në rrjetet sociale.

Lori është ndër blogeret më të njohura shqiptare dhe frymëzim për shumë vajza, kurse Sara preferohet shumë nga nënat e reja, por jo vetëm. Të dyja ndajnë shpesh foto me njëra-tjetrën, duke na dëshmuar lidhjen e ngushtë që kanë mes motrash.

Ndërsa më e vogël nga motrat, Redia është më e tërhequr, dhe nuk preferon të dalë shpesh as në foto dhe rrallëherë e shohim në festa të ndryshme, ku Sara dhe Lori marrin pjesë. Po ashtu, ajo ka një profil privat në Instagram dhe fotot e saj numërohen me gishtat e dorës në llogaritë e Sarës dhe Lorit.

Megjithatë, Lori ka bërë një përjashtim mbrëmjen e djeshme dhe ka ndarë një foto krah Redias. Dy motrat pozojnë së bashku para pasqyrës, teksa janë veshur matchy-matchy me të zeza.

Të shumta kanë qenë komentet pozitive për dyshen, e sigurisht për Redian në këtë dalje të rrallë të sajën.

Pavarësisht se Redias nuk i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes, të gjithë ata që e njohin thonë se ajo është një vajzë gazmore dhe shumë e dashur.

FOTO/ Daljet e saj publike janë shumë të rralla:

Më të lexuarat