Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Dallohet për jetën e saj luksoze, këngëtarja e njohur shqiptare i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj: Blej rroba të përdorura! (Nuk do ta besoni me sa lekë në xhep del nga shtëpia)

Dallohet për jetën e saj luksoze, këngëtarja e njohur

Këngëtarja Flaka Krelani ishte e ftuar pasditen e djeshme në "Ftesë në 5", ku foli për bashkëpunimin e saj të fundit me reperin amerikan Young Noble, si edhe zbuloi fakte që nuk i dinim për të.

Këngëtarja u tregua shumë e sinqertë duke thënë se del për kafe edhe me më pak se 10 euro në xhep.

E pyetur nga Bieta nëse blen rroba të dorës së dytë, Flaka pranoi se ka blerë dhe do të vazhdojë të blejë te rrobat e përdorura sa herë që i pëlqen një veshje.

"Ka ndodh qe kam blere xhupa te dores se dyte. Kur isha ne Gjermani ne nje qender tregtare kishte rroba, çizme, xhupa, xhaketa dhe i kam blerë pa pikë problemi. Kushtonin 40-5- euro. Nuk e kam pas ndonjëherë problem që të vishem patjetër firma", tha Flaka.

Dallohet për jetën e saj luksoze, këngëtarja e njohur

Më të lexuarat