BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

"Dashtë Zoti i bëj një..."/ A ka ndryshuar marrëdhënia pas lindjes së djalit? Ja si përgjigjet Fifi për raportin me Adisin

"Dashtë Zoti i bëj një..."/ A ka ndryshuar

Fifi, këngëtarja e dashur për publikun, në një studio televizive zbuloi disa sekrete në lidhje me marrëdhënien e saj me partnerin, Adis Patushi.

Ata kanë një fëmijë së bashku, Theon i cili ende nuk ka mbushur 1 vjeç. Me emrin e vërtetë Filloreta Raçi, këngëtarja zbuloi se marrëdhënia mes çiftit është edhe më e mirë tani që kanë një fëmijë.

Teksa vëllezërit Veshaj e pyetën se a e ka marrë më shumë vëmendjen djali i tyre Fifi u përgjigj që jo. Ajo tregoi gjithashtu se Adisi e ndihmon shumë dhe se nuk është xheloz.

“Marrëdhënia është shumë më e mirë se përpara. Më ka bërë mirë edhe kjo periudha që nuk kam pas koncerte, pasi periudhën që kam pasur për t’ia kushtuar koncerteve ia kam kushtuar Adisit”, tha Fifi.

“Po më ndihmon, Adisi i ndërron edhe pelenat, merr edhe çunin e mban. Unë kam edhe dado, po psh që kur kemi filluar provat në “Dancing with the Stars”, e kam pas një katër orash që kam qenë e shkëputur prej shtëpisë, dhe këto periudhë çuni ka qenë në shtëpi me Adisin dhe dadon. Sigurisht që Adisi e ka mbajtur dhe për këtë jam shumë e lumtur, sinqerisht”, shprehet këngëtarja.

“Jo nuk është xheloz, nuk e bëj veten me qenë xheloz. Me Adisin jemi shumë të drejtpërdrejtë, ça do që bëjmë, ku do që jemi i themi njëri tjetrit. Nuk është që lejmë vend për të dyshuar, në momentin që ti ke besim te partneri s’ka vend për xhelozi. Pak e kemi të dy, se s’ka lezet mos të ketë pak xhelozi brenda”, tregon Fifi.

A do ta bëni një fëmijë tjetër?

Do pres edhe pak, pastaj të shohim. Theo e ka një vëlla, dashtë Zoti i bëj një motër, edhe jemi në rregull”, tha ajo.