BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

Dashuria e Donaldit dhe Beatrixit reagon për herë të parë Romeo për “gjyqin publik” që po i bëhet të vëllait

Dashuria e Donaldit dhe Beatrixit reagon për herë të parë

Çifti më i ri i krijuar brenda shtëpisë së Vëllait të Madh duket se duhet ta nisë romancën e tyre në situatë mjaft të vështirë.

Bëhet fjalë për Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj të cilët duket se duhen, por kjo nuk i zgjidh problemet e së shkruarës që ende janë pa mbyllur.

Edhe pse në rrjet dyshja ka marrë komente ofenduese nga më të ndryshmet duket se familjarët e tyre janë tifozët më të mëdhenj dhe i mbështesin edhe në këtë hap të ndërmarrë.

Kësaj radhe ka qënë Romeo Veshaj ai i cili ka reaguar për herë të parë për këtë çështje.

Romeo është menaxhuesi i rrjetit social Instagram të Donaldit dhe ai para pak ka hedhur një video me shkrimin: Mos ki frikë të thuash të dua. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???? ARTIST (@donaldveshaj)

Më të lexuarat