Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Gossip

“Dashuria ime”, vetëm një muaj pas ndarjes, këngëtarja e njohur na prezanton me të dashurin e ri (FOTO)

“Dashuria ime”, vetëm një muaj pas ndarjes,

Muajin e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se këngëtarja Demi Lovato ishte ndarë nga i dashuri i saj Mike Johnson. U tha se Demi nuk e kishte marrë seriozisht lidhjen e tyre dhe ndarja nuk ishte dramatike, por kaloi shumë qetë për këngëtaren. Vetëm një muaj pas ndarjes, Demi ka nisur një lidhje të re.

Këtë herë ka qenë vetë këngëtarja që e ka bërë publike lidhjen e dashurisë duke postuar në rrjete sociale një foto me modelin Austin Wilson.

"Dashuria ime", është përshkrimi që Demi i ka vendosur fotos ku shfaqet përqafuar me Austinin.

Edhe ky i fundit ka postuar një foto me Demin dhe çifti duken shumë të lumtur bashkë.

Më të lexuarat