Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dasma me Shkëlzenin po afron, Armina Mevlani zbulon markën prestigjioze që po krijon fustanin e nuses

Postuar: 10/10/2019 - 19:30

Armina Mevlani të veshë fustanin e bardhë së shpejti. Fashionista e njohur shqiptare e ftuar në “Ftesë në 5”,  tha se ajo e ka menduar fustanin si një krijim shumë modern dhe me elemente të personalizuara aspak tradicionale në bashkëpunim me markat më të njohura të modës.

“Nuk dua të jem një nuse tradicionale. Jam për modernen. Duke qenë se merrem edhe me modën. Dua një fustan të gjatë, të personalizuar për mua. Dua edhe disa elemente të çuditshme, të tipit gotik etj. Tek disa nga takimet që kam pasur në udhëtimet e mia kam folur edhe për fustanin e dasmës. Dua ta realizoj në formen e një bashkepunimi edhe fustanin”.- deklaroi Armina.
 
Armina u shpreh se dasma është e afërt por ajo nuk e ka me nxitim dhe e ka marrë me qetësi këtë moment, pasi ka vite që bashkëjeton me Shkëlzenin dhe e konsideron bashkëshort prej kohësh:
 
“Nuk kam asgjë me nxitim për momentin përsa i përket dasmës. Me Shkëlzenin kemi vite që bashkëjetojmë, e konsideroj bashkëshort prej kohësh. Nuk kemi bërë celebrim. Të dy e duam dasmën, nuk do vonohet edhe shumë”.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 22/10/2019 - 15:54

Së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe par

Postuar: 22/10/2019 - 14:47

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Rovena Dilo foli së bashku me dy bashkëpunëtorët

Postuar: 22/10/2019 - 12:59

Hera e fundit kur këngëtarja Eneda Tarifa performoi në festivalin e “Këngës Magjike”,

Postuar: 22/10/2019 - 10:43

Ditën e diel ajo njoftoi se ishte bërë nënë për herë të parë.

Postuar: 22/10/2019 - 10:21

Arbana Osmani është  një moderatore shumë e komentuar, sidomos kohët e fundit për lidhjen me

Postuar: 22/10/2019 - 09:04

Prej disa ditësh po përflitet Mateus Frroku është në një lidhje me një vajzë që punon në TV Klan.