BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x

Gossip

Dea habit me përgjigjen e saj ndaj Luizit, banorët e tregojnë hapur kush largohet të martën nga "BBVA"

Dea habit me përgjigjen e saj ndaj Luizit, banorët e tregojnë

Këtë të martë janë të gjithë banorët në nominim përveç Kristit, i cili hapi kutinë e pandorës dhe lajmi i mirë ishte fakti që i shpëtonte nominimit.

Sot banorët kanë thënë hapur se kush mendonin se do dalë nga shtëpia këtë të martë.

Ishte Luizi ai që e hapi bisedën duke thënë: “Do e them unë, por do e thuash dhe ti hapur”, duke iu drejtuar Kristit.

Luizi: Unë them del Diola, po ti?

Luizi: Po ti? (i drejtohet Deas)

Dea: Unë them që del ti (i drejtohet Luizit)