Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Degjeneron sherri/ Reperja kërcënon Taynan me foto

Postuar: 18/11/2018 - 16:32

Pow Pow quhet videoklipi më i ri i Taynas, që u përfol se do kishte rreshta të fuqishme për konkurrentet e saj në muzikë.

Në lidhje me disa rreshta të këngës ka reaguar këngëtarja Arta Memedi.

Pak ka mjaftuar që mes tyre të plasin polemika në rrjetet sociale.

Në storyt e saj, këngëtarja shkruan se menaxheri i Taynas i ka shkuar në banesë pr 3 muaj derisa i përfundoi videoklipin, duke paralajmëruar që nëse vazhdon kërcënimet do i bëjë publike disa foto kompromentuese.

Ajo shkruan:

Ti zemer ata zanat neper kang “Aaaaah” i ki msu ne tjeter ven po tu kan ngatru skena me krevatin ski faj as Ti! E Mos na dil neper televizore kishe ki hjek dej sa ki mbri ku je ot se ti me ligjin e terheqjes asi ligjin e “bananes” shume shpejt ki hyp nalt as edhe nji dit ski hjek per me na kallxu qysh me mri sukses, s’je shembull adekuat ti per suksesin e rinise se ki mar ne krah te Rina Balaj’s nepermjet ofendimeve gjoja po boj rep edhe ne krah te atina qe ti ka le folloëersat, klikimet, dezodorantat e tj! E ma direkte se qikjo ska, heren tjeter amon bona tagg ne kang kur na kushton rreshta e mos u tut. E tash vazhdoni, veq najdit edhe naj kang keni me fshi prej youtubes Qaq pishman qe keni mi ra sepse jom kon aty kur kan nis rrajt e ksaj pune pa kon hiq ti rep zhgleistja prezente ne rreth dhe i di senet qe publiku i dashur nuk e kan idejen se si kan funksionu senet per me mri ti me dal ne skene. Per detale nihemi qitu pas pak. I ki shku banes rafsh 3 muj cdo nat para se me ja bo nji kang e nji klip (pa dijenin tem) dhe ja qe i paska funksionu ligji i terheqjes asaj. Qe kan me vazhdu kercenimet kan me dal disa imazhe shume te vrazhda per audienc".

Reagimi bujshëm i reperes është mbështetur edhe nga Fifi, e cila erdhi më një DISS të bujshëm ndaj “reperkave” të reja pak kohë më parë.

Ajo ka publikuar një koment një fans i Taynës dhe shkruan:

Jam shumë krenare me trupin tem, me tulat dhe me ate qe boj".

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 18:06

Dukesha e re britanike Meghan Markle i ka befasuar të gjitha audiencat me dasmën, foshnjën që po pret dhe me evolucionin e stilit, teksa bëri hapat e saj të parë në një familje mbretërore.
 

Postuar: 13/12/2018 - 17:17

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga Seldi, lajmi dhe videot e dasmës së Mimoza Shkodrës me këngëtarin

Postuar: 13/12/2018 - 15:45

Ditën e sotme vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka ditëlindjen.

Postuar: 13/12/2018 - 13:52

Në fund të muajit tetor u zbulua se fëmijët e dy personazheve të njohur shqiptarë do t’i je

Postuar: 13/12/2018 - 13:25

Studentët vijojnë sot në ditën e nëntë të protestës e cila është zhvendosur para Parlamentit, në

Postuar: 13/12/2018 - 12:59

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur ditën e djeshme në familjen e moderatores Elita Rudi!

Postuar: 13/12/2018 - 12:47

Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte prishur marrëdhëniet me k