BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Gossip

Degradon keq emisioni mes sharjeve dhe ofendimeve/ Vajza i kërkoi se*s në mes të studios, alarmohet aktori i njohur shqiptar: REFUZOJENI!

Degradon keq emisioni mes sharjeve dhe ofendimeve/ Vajza i kërkoi se*s

Në “TLS”ishte i ftuar aktori i njohur i humorit Visjan Ukcenaj në rolin e opinionistit.

Në program u trasmetua takimi i Kristit me Marinelën. Ai ka komentuar se si e ka parë takimin e parë të fronistit me konkurrenten e re, Marinela dhe u bëri thirrje vajzave ta refuzojnë Kristin.

Mes dyshes pati puthje dhe shumë momente intime. Kleona që ka pëlqim për Kristin ka degraduar në ofendime ndaj Marinelës.

Marinela tha se nuk e kam problem të bëj marrëdhënie seksuale në mes të kamerave me Kristin.

Kristi tha se më pëlqen lirshmëria e saj dhe Visjani i thotë se ti je këtu vetëm për se*s dhe s’ke faj.

Visjan Ukcenaj: Dukej që ishte shumë provokative, kishte dëshirë të shkonte direkt në ‘thelat e muhabetit’ ta themi në gjuhë popullore. Nuk e di tamam synimin e saj. Po ishte shumë provokative për një takim të parë. Sa filloi dy fjalitë e para…

Kristi: Në fakt më pëlqen ai ekstremiteti, ajo tërheqja që kishte…

Visjan Ukcenaj: Ty të pëlqen se ti ke ardhur vetëm për seks, nuk ke ardhur për dashuri. Kristi i ndërron vajzat, i zgjedh të gjitha dhe ndonjë ditë do zgjedh ndonjërën që është në korridor, që nuk është fare këtu. Unë problemin e kam me gocat që pranojnë të shkojnë me Kristin. Pse nuk kanë një vetëvlerësim që ta refuzojnë, pasi ky tipi është vetëm për histori seksi, do t’i ndërrojë vazhdimisht dhe gocat duhet të kenë pak dinjitet dhe të mos shkojnë të gjitha, i zgjedh sot, nesër zgjedh një tjetër. Ai kërkon adrenalinë. Është njësoj si motorist dhe është me 300 kilometra në orë dhe kap çfarë të kapi.